Foto

Je mi líto, že nemohu dát tuplovanou karmu.

Kupříkladu blog kolegy RNDr. Vašíčka je rovněž ze stejného ranku. Okamžitě se po každém takovém případu ( i když tento je opravdu extrémní) vyrojí řada českých mudrců, kteří okamžitě vědí, že všechno šlo udělat lépe a rychleji. Již pan Werich kdysi pravil, že Češi vědi, kdo kdy měl co říct.

Ten magor opravdu mohl udělat cokoli, nebyl nikdy stíhán, žádný záznam atd.

Osamělí vlci jsou noční můrou všech bezpečnostních složek na světě. A vysledovat z internetu, že někdo, kdo píše o nenávisti vůči komukoli, že právě tenhle se chystá střílet, zatímco ten druhý se tak nějak vysemení a půjde na ryby, je opravdu vělmi těžké.

Nezbývá nic jiného, než tyhle rádce okamžitě angažovat do špičkových bezpečnostních složek a spoléhat se na jejich fištrón.

Pěkný vánoční čas, pane Cilichu, a doufám, že jste se už zcela uzdravil z té zákeřné Legionelly.

"Ten magor opravdu mohl udělat cokoli, nebyl nikdy stíhán, žádný záznam atd." V tomhle s Vámi nesouhlasím. Pokud si mladý student pořizuje několik zbraní v řádu statisíců korun, je to už záznam jako hrom. To opravdu nevypadalo na založení třeba sportovního střeleckého klubu. Pochybuji, že by takový případ byl běžný, a už proto měl na registru zbraní někdo víc než zpozornět.

J56i21r83i 39B17o19r

23. 12. 2023 10:08

Ti samí kteří tu nedávno vykřikovali o cenzuře, totalitě a nesvobodě slova, se najednou dožadují absolutní kontroly sítí, zbrani a vice policistů v ulicích. Je to jenom jejich potřeba vyjadřovat se negativně.

Foto

P13e93t91r 29B77u13r47i68a25n

23. 12. 2023 11:57

Chytrolínů se vyrojí ještě velká hromada. Ať se každý pořádně podívá na precizně připravenou tiskovku včera v 11. Tam je zodpovězeno vše. Policisté nejsou žádní hlupáci a ti ze zásahovky jsou připraveni neuvěřitelně dobře. Rozhodovali se v milisekundách, kdy jakýkoli unáhlený krok může přinést ještě další tragedii. Za článek velká karma. A pěkné svátky Ivo.

Foto

Připravené to měli pěkně, dokonce jsem jim na chvíli uvěřila, že o žádných dalších plánech sebevraha neměli ani tušení.

Jenže je obvyklé vyklízet budovu kvůli sebevrahovi? No není.

Sebevraha obvykle hledají jako osobu pasivní, která je v ohrožení pouze vlastního života.

Policie musela mít indicie, že sebevrah chce vzít někoho s sebou. Možná ani nešlo o sebevraždu. Nevíme totiž, cop bylo v SMS. Ovšem víme, co policie našla v Hostouni. To samo o sobě na pouhou sebevraždu nevypadá, zvláště když pachatel cestuje kamsi do města, místo aby si "to hodil" na místě činu.

Jsem stejného názoru. Police reagovala adekvátně situaci.

J57i80ř45í 87V23o98l32n86ý

23. 12. 2023 21:16

Policie selhala, mladé lidi ochránit mohla, ale nedokázala. To je skutečný výsledek. Úkolem policie a tajných služeb je vytipovat nebezpečné jedince, zbraně a zbrojní průkaz jim odebrat. Nebezpečný není skoro jistě ten, který má desítky let zbrojní průkaz, ale rychlokvaška, u které znenadání propukne v čtyřiadvaceti láska ke sportovní střelbě.

L63u82b57o45š 71K58r94i14m45l

23. 12. 2023 11:41

Ač s Vámi často nesouhlasím, tak dnes jsem s Vámi zajedno. Bohužel je zde mnoho lidí , kteří si vyřizují účty za bývalé křivdy nebo honí politické body. Ještě jednou díky za blog

J60a24n 36K75l41á55s87e95k

23. 12. 2023 15:22

Dobrá úvaha. Taky mě napadlo, že do Celetné původně mohl mířit, ale všiml, že se tam něco děje, tak zamířil jinam. Pokud už byl rozhodnutý něco takového spáchat, museli by ho chytit někde na ulici.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS